ADMINISTRATION

Nicolaj Sørensen Adm. Direktør Direkte: (+299) 383368 Mobil: (+299) 537444 nicolaj@atcon.gl
Henrik Strand Afdelingschef Direkte: (+299) 383379 Mobil: (+299) 588844 hs@emj.gl
Ditte B. Pedersen Økonomichef Direkte: (+45) 30456962   ditte@emj.gl

PROJEKTAFDELING:

Jørn Madsen Partner/ Projektleder Direkte: (+299) 383369 Mobil: (+299) 535495 jorn@emj.gl
Casper Birch Projektleder Direkte: (+299) 383372 Mobil: (+299) 584309 casper@emj.gl
Michael Marcussen Projektleder Direkte: (+299) 383373 Mobil: (+299) 583179 michael@emj.gl
Martin Andersen Projektleder Direkte: (+299) 383374 Mobil: (+299) 531312 martin@emj.gl
Martin Francek Projektleder Direkte: (+299) 558883   mf@emj.gl
Frederik Andersen Projektleder Direkte: (+299) 588886   fa@emj.gl

EMJ-ATCON SULISA

Ole Palle Sørensen Projektleder Spjæld Direkte: (+299) 383371 Mobil: (+299) 588885 op@emj.gl
Jens Mikkelsen Formand Spjæld Direkte: (+299) 589742   jens@emj.gl

LOGISTIK OG DRIFT

Bo Eriksen Service-, lager- og Logistikchef Direkte: (+299) 383375 Mobil: (+299) 534737 bo@emj.gl
Jens Jørgen Johansen Lager- og pladsansvarlig Direkte: (+299) 559280   lager@emj.gl

Denne hjemmeside anvender cookies til at sikre, at du får den bedste oplevelse på siden. Læs mere her

Ok