ADMINISTRATION

Nicolaj Sørensen Adm. Direktør Direkte: (+299) 383368 Mobil: (+299) 537444 nicolaj@atcon.gl
Henrik Strand Afdelingschef Direkte: (+299) 383379 Mobil: (+299) 588844 hs@emj.gl
Ditte B. Pedersen Økonomichef Direkte: (+45) 30456962   ditte@emj.gl
Maja Bogholder Direkte: +299 32 18 15   maja@emj.gl

PROJEKTAFDELING:

Jørn Madsen Partner/ Projektleder Direkte: (+299) 383369 Mobil: (+299) 535495 jorn@emj.gl
Michael Marcussen Projektleder Direkte: (+299) 383373 Mobil: (+299) 583179 michael@emj.gl
Bo Yder Projektleder Direkte: (+299) 383374 Mobil: (+299) 531312 by@emj.gl
Martin Francek Projektleder Direkte: (+299) 558883   mf@emj.gl

EMJ-ATCON SULISA

Ole Palle Sørensen Projektleder Spjæld Direkte: (+299) 383371 Mobil: (+299) 588885 op@emj.gl
Jens Mikkelsen Formand Spjæld Direkte: (+299) 589742   jens@emj.gl

LOGISTIK OG DRIFT

Bo Eriksen Service-, lager- og logistikchef Direkte: (+299) 383375 Mobil: (+299) 534737 bo@emj.gl
Peter Povlsen Lager- og pladsansvarlig Direkte: (+299) 531909   lager@emj.gl

Denne hjemmeside anvender cookies til at sikre, at du får den bedste oplevelse på siden. Læs mere her

Ok